fbpx

Granuliuotas medžio kraikas

Granuliuotas medžio kraikas

NordicPet granuliuotas medžio kraikas – dar didesnis komfortas mažiems gyvūnėliams

Jeigu ieškote sveikesnio varianto bei didesnio komforto savo augintiniui, tai NordicPet  medžio kraikas būtent Jums!

Mūsų universalus kraikas, pagamintas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams bei graužikams. Dėl savo unikalios tekstūros – nelipnių medžio granulių – ir puikaus sugeriamumo NordicPet granuliuotas kraikas sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį, todėl Jūsų augintinio pėdutės visą laiką išlieka sausos ir švarios.

NordicPet aukščiauios kokybės kraikas turi natūralią savybę neutralizuoti nemalonius kvapus, suteikdamas gaivų, mediena dvelkiantį kvapą.

Skirtingai nei daugelyje kitų kraikų, mūsų natūralus kraiko sudėtyje nėra cheminių medžiagų, tokių kaip bentonitas, silikagelis ar molis, taip pat nėra jokių kvapiųjų medžiagų, todėl Jūsų augintinio kvėpavimo bei virškinimo sistemos išlieka apsaugotos.

NordicPet granuliuotas medžio kraikas nuteikia pozityviems pokyčiams

NordicPet komandos misija yra ne tik  suteikti Jūsų augintiniams didžiausią komfortą, bet ir rūpintis mūsų planetos ateitimi.  Dėl šios priežasties mes naudojame tik inovatyviausias technologijas, kad išliktų kuo mažesni pėdsakai mūsų aplinkoje bei planetoje.

Mūsų NordicPet natūralus kraikas yra pagamintas iš perdirbtų medienos likučių, kurie padeda išsaugoti tūkstančius medžių. Be to, šis kraikas yra kompostuojamas ir biologiškai skaidomas, todėl naudodami šį ekologišką kraiką padedate sumažinti taršą. 

Apibendrindami galime teigti, jog NordicPet kraikas yra ne tik saugus Jūsų mylimiems gyvūnėliams bei namų aplinkai – tai vienas iš būdų gyventi tvariau bei palaikyti mūsų planetoje švarą

NordicPet granuliuoto medžio kraiko naudojimas

Dėžutės pripildymas

Priklausomai nuo gyvūno rūšies ir dydžio, į dėžutę įpilkite apie 2-6cm kraiko.

Panaudoto kraiko pašalinimas

Išmeskite panaudotą kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Mažais kiekiais galima nuleisti unitaze.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Ištuštinkite ir išvalykite dėžutę, pripildykite ją šviežiu kraiku.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.