fbpx

Motiejuko šieno granulės

Motiejuko šieno granulės

NordicPet motiejuko šieno granulės – termiškai apdorotos ir nedulkančios granulės Jūsų augintiniui

NordicPet motiejuko šieno granulės  – tai aukštos kokybės pašaras, skirtas patenkinti specifinius triušių, jūrų kiaulyčių, šinšilų, žiurkėnų ir kitų mažų naminių gyvūnėlių mitybos poreikius. Šios granulės –  aukštos kokybės ląstelienos šaltinis, savo sudėtyje neturintis dulkių – yra nepakeičiama pagalba naminiams gyvūnėliams, turintiems jautrią virškinimo ir kvėpavimo sistemą.

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių pašarų, NordicPet šieno granulės yra 100% natūralus pašaras, kuriame nėra priedų, konservantų ar užpildų, todėl tai nepalyginamai saugesnis pasirinkimas Jūsų augintinio sveikatai. Dėl savo unikalios ir novatoriškos formos mūsų gaminamas šieno granules lengva dozuoti ir laikyti, o tai suteikia žymiai daugiau komforto naudojant  produktą.

NordicPet motiejuko šieno granulės - iš didelės meilės mažiems gyvūnėliams ir aplinkai

NordicPet komanda – ne tik gyvūnų mylėtojai. Mums taip pat rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl mes naudojame tik novatoriškiausias ir ekologiškiausias technologijas, kad galėtume Jūsų augintiniams pagaminti ir pristatyti tik šviežiausius ir saugiausius produktus.

Mūsų motiejuko žolės granulės gaminamos iš kruopščiai atrinktos motiejuko žolės žaliavos, auginamos atsakingai valdomuose ūkiuose, naudojant pažangiausias gamybos technologijas, tokias kaip terminis apdorojimas. Kadangi mūsų produktai yra 100% natūralūs, jie gali būti kompostuojami ir yra biologiškai skaidūs.

Taigi, pasirinkdami mūsų gaminamas granules Jūs prisidedate prie savo augintinio gerovės didinimo bei  nepaliekate jokių produkto liekanų aplinkoje.

NordicPet motiejuko šieno granulių naudojimas

Šėrimo rekomendacijos

  • Įdėkite šieno granules į specialią šėryklą, dubenėlį ar tiesiog ant narvo dugno.
  • Pašalinkite nesuėstas šieno granules, jeigu jos yra sudrėkusios.
  • Siekdami optimalių rezultatų, pasirūpinkite, kad augintinis turėtų pakankamą kiekį lengvai pasiekiamo vandens. 
  • Nepamirškite vadovautis mitybos rekomendacijomis pagal augintinio rūšį bei amžių.

Šieno granulių laikymo rekomendacijos

  • Laikykite vėsioje, sausoje vietoje.
  • Produktas neturėtų būti laikomas ilgiau nei 12 mėn.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.