fbpx

Motiejuko šieno suktinukai

Motiejuko šieno suktinukai

NordicPet pirmojo pjovimo motiejuko šieno suktinukai – puikus pašaras Jūsų mylimam augintiniui.

NordicPet pirmojo pjovimo šienas yra vienas iš mūsų aukščiausios kokybės produktų, skirtų triušiams, jūrų kiaulytėms, šinšiloms, žiurkėnams ir kitiems mažiems naminiams gyvūnėliams. Mūsų aukščiausios kokybės motiejuko šienas dėl didelio maistinių medžiagų bei virškinimo skaidulų kiekio  padeda ne tik stimuliuoti jūsų augintinio kramtymo instinktus, bet ir pagerina dantų  bei virškinimo būklę.

NordicPet pirmojo pjovimo šienas, naudojant vietinę motiejuko žolės žaliavą iš atsakingai valdomų ūkių., neturi jokių priedų ar dirbtinių kvapų ir yra visiškai saugus jūsų augintiniui ir aplinkai. Dėl savo unikalios ir naujoviškos formos – suktinukų – NordicPet motiejuko šieną lengva dozuoti ir laikyti, o tai suteikia daugiau patogumo naudojant mūsų produktą.

NordicPet pirmojo pjovimo motiejuko šieno suktinukai – atsakingesnės gamybos rezultatas

NordicPet yra neprilygstamas dėl savo atsidavimo tiekti aukščiausios kokybės produktus Jūsų mažiesiems draugams. Štai kodėl mes naudojame tik novatoriškiausias ir ekologiškiausias technologijas, kad galėtume Jūsų augintiniams pagaminti ir pristatyti tik šviežiausius ir saugiausius produktus.

Mūsų pirmojo pjovimo motiejuko šieno suktinukai – neišimtis. NordicPet motiejuko žolė gaminama iš tinkamai brandintų ir džiovintų augalų, auginamų tvariuose ūkiuose. Kadangi produktas yra 100% natūralus, jis yra visiškai saugus Jūsų augintiniui. Taigi pasirinkdami šį natūralų, rankomis perrinktą motiejuko šieną, Jūs padedate užtikrinti savo augintinio gerą savijautą bei išsaugoti mūsų planetą.

NordicPet pirmo pjovimo motiejuko šieno naudojimas

  • Įdėkite šieną į specialią šėryklą, dubenėlį ar tiesiog ant narvo dugno.
  • Pašalinkite nesuėstą šieną, jeigu jis sudrėkęs arba yra sumintas.
  • Pasirūpinkite, kad augintinis turėtų pakankamą kiekį lengvai pasiekiamo vandens.
  • Laikykite šieną vėsioje, sausoje vietoje. Po kiekvieno naudojimo uždarykite pakuotę.
  • Nepamirškite vadovautis mitybos rekomendacijomis pagal augintinio rūšį bei amžių.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.