fbpx

Nesušokantis medžio kraikas naminiams gyvūnėliams

Medžio kraikas naminiams gyvūnėliams

NordicPet natūralus medžio kraikas naminiams gyvūnėliams – pats geriausias visų laikų universalus kraikas. 

NordicPet natūralus medžio kraikas tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams.  Mūsų natūralus kraikas, pagamintas iš kruopščiai atrinktų medžiagų, sugeria iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį, todėl Jūsų augintinių pėdutės visą laiką išlieka sausos ir švarios.

Mūsų aukščiausios kokybės kraikas turi natūralią savybę neutralizuoti nemalonius kvapus, suteikdamas gaivų, mediena dvelkiantį kvapą.

Dėl smulkios traiškytos frakcijos NordicPet nesušokantis medžio kraikas užtikrina puikų našumą bei didžiausią komfortą Jūsų augintiniui.

NordicPet nesušokantis medžio kraikas - atsakingam naminių gyvūnėlių auginimui

NordicPet komandos misija – ne tik tiekti aukščiausios kokybės produktus. Mes taip pat rūpinamės mūsų planetos ateitimi. Štai kodėl mes naudojame tik novatoriškiausias ir ekologiškiausias technologijas, kad galėtume  pagaminti aukščiausios kokybės produktus. 

Mūsų NordicPet natūralus medžio kraikas yra pagamintas iš perdirbtų medienos likučių, kurie padeda išsaugoti tūkstančius medžių. Be to, mūsų natūralus kraikas yra kompostuojamas ir biologiškai skaidomas, todėl naudodami šį ekologišką kraiką padedate sumažinti taršą. 

Apibendrinant galime teigti, jog NordicPet natūralus kraikas yra ne tik saugus Jūsų naminiams gyvūnėliams bei namų aplinkai – tai vienas iš būdų gyventi tvariau bei palaikyti mūsų planetoje švarą.

NordicPet medžio kraiko naudojimas

Dėžutės pripildymas

Priklausomai nuo gyvūno rūšies ir dydžio, į dėžutę įpilkite apie 2-6cm kraiko.

Panaudoto kraiko pašalinimas

Išmeskite panaudotą kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Mažais kiekiais galima nuleisti unitaze.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Ištuštinkite ir išvalykite dėžutę, pripildykite ją nauju natūraliu mūsų kraiku.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.