fbpx

Natūralus sušokantis medžio kraikas katėms

Natūralus sušokantis medžio kraikas katėms

NordicPet natūralus sušokantis medžio kraikas katėms – pats geriausias natūralus kraikas Jūsų katei.

NordicPet natūralus ir aplinkai saugus kraikas katėms yra gaminamas iš perdirbto medienos pluošto, todėl yra kompostuojamas ir visiškai saugus tiek Jūsų katei, tiek namų aplinkai. Dėl itin didelio sugeriamumo mūsų aukščiausios kokybės medžio kraikas sugeria iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį, todėl Jūsų katės pėdutės visą laiką išlieka sausos ir švarios.

NordicPet medžio kraikas katėms neutralizuoja kvapus, suteikia gaivų, natūralios medienos kvapą. Dėl savo unikalios formulės kraikas lengvai sušoka į kietus gumulėlius, todėl jo valymas labai greitas ir paprastas. Skirtingai nei daugelyje kitų kraikų, NordicPet medžio kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio, taip apsaugant Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

NordicPet natūralus sušokantis medžio kraikas katėms: saugesnės planetos projektas

NordicPet ne tik myli gyvūnus, mums taip pat rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl mes naudojame tik pačias novatoriškiausias ir ekologiškiausias technologijas.

Mūsų NordicPet natūralus kraikas yra pagamintas iš perdirbtų medienos likučių, kurie padeda išsaugoti tūkstančius medžių. Be to, mūsų kačių kraikas yra kompostuojamas ir biologiškai skaidomas, todėl naudodami šį ekologišką kraiką padedate sumažinti taršą. 

Apibendrinant, NordicPet natūralus medžio kraikas katėms yra ne tik saugus Jūsų augintiniui ir namų aplinkai, bet ir visai mūsų planetai.

NordicPet sušokančio kraiko katėms naudojimas

Dėžutės pripildymas

Į katės dėžutę įpilkite apie 5 cm NordicPet natūralaus sušokančio medžio kraiko.

Panaudoto kraiko pašalinimas

Naudodami samtelį kasdien pašalinkite sušokusio kraiko gumulėlius ir ekskrementus. Išmeskite kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Į klozetą galima nuleisti tik pavienius gumulėlius.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Po 4-6 savaičių pakeiskite visą kraiką ir išvalykite katės dėžutę, įpilkite į ją panašų kiekį šviežio kraiko.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.