fbpx

Nesušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams

Vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams

NordicPet vienmečių augalų pluošto kraikas – dar daugiau natūralaus pluošto Jūsų augintinio patogumui.

Mūsų vienmečių augalų pluošto kraikas yra sveikesnis pasirinkimas, rūpinantis augintinio higiena. NordicPet  kraikas, pagamintas iš technologiškai rafinuotų augalinių pluoštų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams. Šis pažangus kraikas gaminamas iš technologiškai išgrynintų augalinių pluoštų, kurie sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir dar efektyviau neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvapia gyvenamąja aplinka. 

Skirtingai nuo daugelio kitų kraikų,  NordicPet sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio – taip apsaugomi Jūsų augintinio kvėpavimo takai nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

Dėl smulkios, specialiai traiškytos frakcijos minkštumo NordicPet kraikas užtikrina puikų našumą bei didžiausią komfortą Jūsų augintiniui.

NordicPet kraikas – geriausias, jokių atliekų nepaliekantis kraikas

NordicPet rūpinasi ne tik Jūsų augintinių gerove. Mums taip pat labai rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl NordicPet naudoja tik inovatyviausias ir aplinkai nekenksmingas technologijas, kad aukščiausios kokybės kraikas būtų kuo tvaresnis.

Šis kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų. Taigi galime prieiti išvados, jog NordicPet  kraikas yra vertinga dovana tiek Jums, tiek Jūsų augintiniams, tiek  aplinkai.

NordicPet kraiko naudojimas

Dėžutės pripildymas

Priklausomai nuo gyvūno rūšies ir dydžio, į dėžutę įpilkite apie 2-6cm kraiko.

Panaudoto kraiko pašalinimas

Išmeskite panaudotą kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Mažais kiekiais galima nuleisti unitaze.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Ištuštinkite ir išvalykite dėžutę, pripildykite ją nauju natūraliu mūsų kraiku.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.