fbpx

Motiejuko šienas

Motiejuko šienas

NordicPet pirmojo pjovimo motiejuko šienas – puikus pašaras Jūsų mylimam augintiniui

NordicPet motiejuko šienas yra vienas iš mūsų aukščiausios kokybės produktų, skirtų triušiams, jūrų kiaulytėms, šinšiloms, žiurkėnams ir kitiems mažiems naminiams gyvūnėliams. Mūsų aukščiausios kokybės šienas dėl didelio maistinių medžiagų bei ląstelienos kiekio padeda ne tik stimuliuoti Jūsų augintinio kramtymo instinktus, bet ir pagerina dantų  bei virškinimo būklę.

NordicPet pirmojo pjovimo šienas, pagamintas iš  vietinės motiejuko žolės žaliavos, užaugintos atsakingai valdomuose ūkiuose, neturi jokių priedų ar dirbtinių kvapų ir yra visiškai saugus Jūsų augintiniui ir aplinkai. Dėl savo unikalių savybių NordicPet šienas yra puikus pasirinkimas Jūsų mylimam draugui.

NordicPet pirmojo pjovimo motiejuko šienas – atsakingos gamybos rezultatas

NordicPet yra neprilygstamas dėl savo atsidavimo tiekti aukščiausios kokybės produktus Jūsų mažiesiems draugams. Štai kodėl mes naudojame tik novatoriškiausias ir ekologiškiausias technologijas, kad galėtume Jūsų augintiniams pagaminti ir pristatyti tik šviežiausius ir saugiausius produktus.

Mūsų siūlomas šienas – ne išimtis. Jis gaminamas iš tinkamai brandintų ir džiovintų augalų, auginamų tvariuose ūkiuose. Kadangi produktas yra 100% natūralus, jis yra visiškai saugus Jūsų augintiniui. Taigi pasirinkdami šį natūralų, rankomis perrinktą motiejuko šieną, Jūs padedate užtikrinti savo augintinio gerą savijautą bei išsaugoti mūsų planetą.

NordicPet šieno naudojimas

  • Įdėkite šieną į specialią šėryklą, dubenėlį ar tiesiog ant narvo dugno.
  • Pašalinkite nesuėstą šieną, jeigu jis sudrėkęs arba yra sumintas.
  • Pasirūpinkite, kad augintinis turėtų pakankamą kiekį lengvai pasiekiamo vandens.
  • Laikykite šieną vėsioje, sausoje vietoje. Po kiekvieno naudojimo uždarykite pakuotę.
  • Nepamirškite vadovautis mitybos rekomendacijomis pagal augintinio rūšį bei amžių.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.