fbpx

Sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms

Sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms

NordicPet sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms– išskirtinis kraikas Jūsų katei.

Palengvinkite savo katės higienos procesą su NordicPet sušokančiu vienmečių augalų pluošto kraiku. Mūsų pažangus kraikas katėms gaminamas iš technologiškai išgrynintų augalinių pluoštų, kurie sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir dar efektyviau neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvapia gyvenamąja aplinka.

Dėl unikalios tekstūros NordicPet kraikas yra lengvai susemiamas ir ypatingai švelnus Jūsų augintinių pėdutėms. Dėl išskirtinių fizinių savybių, tokių kaip neprilygstamas drėgmės  sugeriamumas, kraiko užtenka daug ilgiau. Mūsų aukščiausios kokybės natūralaus sušokančio kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio – taip apsaugomi Jūsų augintinio kvėpavimo takai nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

NordicPet sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms – laimingesni augintiniai, laimingesnė planeta

NordicPet rūpinasi ne tik Jūsų augintinių higiena bei sveikata. Mums taip pat labai rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl NordicPet naudoja tik inovatyviausias ir aplinkai nekenksmingas technologijas, kad aukščiausios kokybės kraikas būtų kuo tvaresnis.

NordicPet produktas katėms gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų. Taigi galime prieiti išvados, jog NordicPet sušokantis augalų pluošto kraikas katėms yra naudingas ir katėms, ir žmonėms, ir aplinkai.

NordicPet sušokančio vienmečių augalų pluošto kraiko katėms naudojimas

Dėžutės pripildymas

Į švarią ir sausą katės dėžutę pripilkite apie 5 cm kraiko.

Dėžutės išvalymas

Katei pasinaudojus dėžute, išvalykite visus sušokusius gumulėlius. Siekdami užtikrinti kuo geresnę higieną, kasdien pašalinkite sušokusio kraiko gumulėlius bei ekskrementus.

Panaudoto kraiko išvalymas

Panaudotą kraiką kompostuokite arba meskite į organinių atliekų konteinerį. Į klozetą galima nuleisti tik atskirus gumulėlius.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Po 4-6 savaičių pakeiskite visą kraiką ir išvalykite katės dėžutę, po to įpilkite į ją panašų kiekį šviežio kraiko.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.
Start typing to see products you are looking for.