fbpx

Sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms

Sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms

NordicPet sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms– išskirtinis kraikas Jūsų katei.

NordicPet kraikas sukurtas ne tik siekiant patogumo ir švaros namuose, bet ir augintinio sveikatos puoselėjimui. Šis natūralus ir draugiškas aplinkai kraikas pagamintas remiantis visais saugumo kriterijais, todėl yra tinkamas kačiukams, kurie gali paragauti kraiko. Taip pat, kačių pėdutės visuomet išliks švelnios dėka specialių, mažo dydžio lygių granulių. 

Kad apsaugoti kačių kailį, kraikas turi lygų, nelimpantį paviršių bei optimalų lyginamąjį svorį. Kadangi, gyvūnai yra neatsiejama gamtos dalis, mes pasirūpinome jos saugumu. Šis išskirtinis kraikas pagamintas iš natūralių, atsinaujinančių žaliavų, kurios yra visiškai bioskaidžios,- lengvai ir greitai kompostuojamos. Taip pat, per kelias gamybos stadijas pašaliname dulkes, to pasekoje, galutinis produktas yra sudarytas iš švarių, tinkamos formos granulių. 

NordicPet sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms – laimingesni augintiniai, laimingesnė planeta

Šis kraikas lengvai ir greitai sulimpa,- yra tankus ir nesubyra, kuomet paimate su specialiu kaušeliu. Dėl natūralių savybių jo svoris itin mažas, o įpakavimas patogus ir pritaikytas kasdieniniam naudojimui, tad nesukels papildomų sunkumų. Pašalinti kraiką labai paprasta,- laikantis vietinių išmetimo taisyklių galite jį nuleisti tualete. Net didžiausios granulės lengvai ištirpsta ir pasišalina. 

Kačių šeimininkai dažnai susiduria su nemalonaus kvapo problema. Inovatyvi technologija efektyviai sulaiko stiprų šlapimo kvapą, tai patvirtino ir atlikti tyrimai, todėl šis kraikas padės namuose išlaikyti švarą, tvarką bei nepaliks nepageidaujamo kvapo. Kukurūzų pagrindo kačių kraiko kokybė patikrinta ir patvirtinta vartotojų, kurie mėgaujasi teikiamomis naudomis ir gali efektyviai pasirūpinti savo kačių bei gamtos gerove. Prekyboje galite įsigyti trijų skirtingų kvapų rūšis.

NordicPet sušokančio vienmečių augalų pluošto kraiko katėms naudojimas

Dėžutės pripildymas

Į švarią ir sausą katės dėžutę pripilkite apie 5 cm kraiko.

Dėžutės išvalymas

Katei pasinaudojus dėžute, išvalykite visus sušokusius gumulėlius. Siekdami užtikrinti kuo geresnę higieną, kasdien pašalinkite sušokusio kraiko gumulėlius bei ekskrementus.

Panaudoto kraiko išvalymas

Panaudotą kraiką kompostuokite arba meskite į organinių atliekų konteinerį. Į klozetą galima nuleisti tik atskirus gumulėlius.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Po 4-6 savaičių pakeiskite visą kraiką ir išvalykite katės dėžutę, po to įpilkite į ją panašų kiekį šviežio kraiko.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.