fbpx

Žolės kraikas naminiams gyvūnėliams

Žolės kraikas naminiams gyvūnėliams

Naminių gyvūnėlių kraikas, pagamintas iš žolės/šieno pluošto – tai natūrali alternativa Jūsų pūkuotiems draugams

Naminių gyvūnėlių šeimininkai vis geriau išmano produktus, kuriuos naudoja savo mažiesiems draugams, ir tam yra labai svarbių priežasčių. Dauguma naminiams gyvūnėliams skirtų kraikų yra gaminami iš medžiagų, kurios gali pakenkti aplinkai bei sukelti sveikatos problemų tiek naminiams gyvūnėliams, tiek žmonėms. 

Štai kodėl naminių gyvūnėlių kraikas, pagamintas iš žolės/šieno pluošto, populiarėja kaip natūrali ir tvari alternatyva.

Iš ko pagamintas žolės/šieno pluošto kraikas?

Žolės/šieno pluošto kraikas pagamintas iš natūralių augalų pluoštų, kurie paprastai gaunami iš šieno, šiaudų ar žolės (pvz. motiejuko ar kviečių). Pluoštai apdorojami ir paverčiami granulėmis, kurios gali būti naudojamos kaip naminių gyvūnėlių kraikas. 

Kodėl verta rinktis kraiką, pagamintą iš žolės/šieno pluošto?

Yra nemažai privalumų, kodėl verta rinktis būtent žolės/šieno pluošto kraiką, o ne tradicinį. Štai keletas iš jų: 

rabbit

Kaip naudoti žolės/šieno pluošto kraiką?

Naudoti žolės/šieno pluošto kraiką labai paprasta!

Tiesiog supilkite kraiką į savo augintinio kraiko dėžutę ir leiskite jam daryti savo reikalus. Kraikas sugers visus skysčius ir kontroliuos kvapus, todėl valymas bus ypatingai lengvas. Atėjus laikui pakeisti kraiką tiesiog išmeskite jį aplinkai nekenksmingu būdu.

Pagrindiniai akcentai

Naminių gyvūnėlių kraikas, pagamintas iš žolės / šieno pluošto, yra natūralus ir tvarus pasirinkimas, turintis daug pranašumų, palyginti su tradiciniais naminių gyvūnėlių kraikais. Jis yra sugeriantis, nedulkantis, biologiškai skaidus ir įperkamas, todėl tai puikus pasirinkimas naminių gyvūnėlių savininkams, norintiems daryti teigiamą poveikį aplinkai ir išlaikyti savo mažuosius draugus sveikus ir laimingus. Išbandykite ir patys pamatysite skirtumą!

Mūsų partneriai

Our partners

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.