fbpx

Nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams

Nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas naminiams gyvūnėliams

NordicPet nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas – termiškai apdorotas ir rafinuotas natūralus augalų pluoštas Jūsų augintinio patogumui

NordicPet kraikas yra universalus ir sveikesnis pasirinkimas Jūsų augintinio higienai. Šis tvarus nesušokantis granuliuotas kraikas, pagamintas iš technologiškai rafinuotų augalinių pluoštų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams. Kraikas dėl  savo unikalios tekstūros sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvapia namų aplinka.

Skirtingai nei kituose rinkoje esančiuose kraikuose, NordicPet natūralaus nesušokančio granuliuoto kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio, taip apsaugant Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

Dėka universalios granulių formos bei dydžio mūsų natūralus nesušokantis kraikas užtikrina didžiausią našumą bei komfortą bet kokios rūšies, amžiaus ar lyties naminiams gyvūnėliams. 

Tvarus nesušokantis granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas – geriausias, jokių atliekų nepaliekantis kraikas

NordicPet rūpinasi ne tik Jūsų augintinių gerove. Mums taip pat labai rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl NordicPet naudoja tik inovatyviausias ir aplinkai nekenksmingas technologijas, kad aukščiausios kokybės kraikas būtų kuo tvaresnis.

NordicPet tvarus bei universalus kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų. Taigi galime prieiti išvados, jog NordicPet kraikas yra vertinga dovana tiek Jums, tiek Jūsų augintiniams, tiek  aplinkai.

Nesušokančio granuliuoto vienmečių augalų pluošto kraiko naudojimas

Dėžutės pripildymas

Priklausomai nuo gyvūno rūšies ir dydžio, į dėžutę įpilkite apie 2-6cm kraiko.

Panaudoto kraiko pašalinimas

Išmeskite panaudotą kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Mažais kiekiais galima nuleisti unitaze.

Pakartotinis dėžutės pripildymas

Ištuštinkite ir išvalykite dėžutę, pripildykite ją nauju natūraliu mūsų kraiku.

Mūsų partneriai

halmeko

Mūsų partneriai

Krepšelis
Pradėkite rašyti, kad pamatytumėte ieškomus produktus.